POVRAT SREDSTAVA - Samoborček

za razdoblje 9.-12.2017. godine

Poštovani,

povrat sredstava za sufinanciranje prijevoza učenicima koji koriste prijevoz prijevoznika Samoborček d.o.o., kao i u prethodnom razdoblju, vršit će se preko škole. U tu svrhu, škola je dužna prikupiti podatke i popuniti tablicu za povrat sredstava.

U prvitiku se nalazi OBRAZAC za povrat sredstava kojega trebate pažljivo ispuniti i uz njega priložiti:

- fotokopirati zajedno s iskaznicom sve markice/račune koje učenik ima (u slučaju neposjedovanja pojedine markice, roditelj je dužan u rubrici za taj mjesec izjaviti da je markica kupljena, ali izgubljena ili sl. i potpisati se uz izjavu)

- radi isplate sredstava, ukoliko se podaci za povrat razlikuju od ranije dostavljenih, obvezno priložiti potvrdu o IBAN-u i dokaz o OIB-u  roditelja/skrbnika/učenika.

OBRAZAC možete preuzeti i u učeničkoj referadi.

Vjerodostojnu dokumentaciju koja će ujedno biti i temelj za isplatu sredstava molimo dostaviti u školu do 11. prosinca 2017. godine.

Poštovani roditelji,

dokumente vezane za rad škole (Godišnji plan i program, Školski kurikulum, Statut, Kućni red, Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera itd.) možete naći ovdje.

Vremenik pisanih provjera nalazi se ovdje.

Termine individualnih informacija za roditelje naći ćete na povezinici u podizborniku "Primanje roditelja" s lijeve strane.

« Prosinac 2017 »