> Nastava  > Udžbenici
Promjena udžbenika iz povijesti za 4. razrede
Odabir udzbenika- povijest.pdf

UDŽBENICI I DRUGI KOMERCIJALNI OBRAZOVNI SADRŽAJI

U šk. god. 2019./2020. u prvim razredima započela je kurikularna reforma. U sljedećoj školskoj godini kurikularnom reformom obuhvaćeni su drugi i treći razredi, a od ove godine i četvrti. Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu 2019. godine odabrali smo udžbenike i dodatne obrazovne materijale za učenike 1. razreda, 2020. za 2. i 3. razrede, a ove godine za 4. razrede. Udžbenici i radne bilježnice su naručeni i besplatni su za sve učenike Grada Zagreba. Grad Zagreb ne financira zbirke zadataka iz kemije i fizike. Naručene udžbenike i radne bilježnice očekujemo u školi do početka nastavne godine.

Popis udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala nalazi se u dokumentu u privitku.

POPIS UDZBENIKA I DRUGIH ....pdf

Poštovani roditelji/skrbnici,

za sve učenike naše škole su u šk. god. 2019./2020. Grad Zagreb je osigurao besplatne udžbenike. Svojim potpisom na reversu obvezali ste se iste čuvati i po završetku razreda vratiti školi. U šk. god. 2019./2020. započela je kurikularna reforma u prvim razredima, a u šk. god. 2020./2021. uvodi se u druge i treće razrede. Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu i novim kurikulima odabrali smo udžbenike i dodatne obrazovne materijale za učenike prvih, drugih i trećih razreda dok će četvrti razredi raditi po udžbenicima biranim u 2014. godini. Učenici prvih i drugih razreda koji s uspjehom završe nastavnu godinu dužni su vratiti udžbenike 23. lipnja 2020. godine od 12:30 do 14 sati (detaljan raspored po razredima dobit će od razrednika). Učenici prvih razreda vraćaju sve udžbenike OSIM iz engleskog i latinskog jezika jer su to dvogodišnji udžbenici, a učenici drugih razreda vraćaju SAMO udžbenik iz latinskog jezika. Učenici trećeih razreda NE vraćaju udžbenike. Učenici četvrtih razreda dužni su vratiti sve udžbenike nakon završetka državne mature tj. 2. srpnja 2020. godine od 11 do 12:30 sati. Učenici koji će pohađati dopunsku nastavu ili će biti upućeni na popravne ispite, za povrat udžbenika će se dogovoriti s razrednikom.

Popisi obveznih udžbenika za povrat nalaze se u privitku. Besplatni udžbenici bit će osigurani za sve učenike i u novoj školskoj godini.

Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji,

Milica Medak, dipl. ing., ravnateljica

UDŽBENICI I DODATNI OBRAZOVNI MATERIJALI

U šk. god. 2019./2020. započinjemo kurikularnu reformu u prvim razredima. Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu odabrali smo udžbenike i dodatne obrazovne materijale za učenike 1. razreda. Ostali razredi radit će po udžbenicima odabranim 2014. godine. Udžbenici i radne bilježnice su naručene i besplatni su za sve učenike grada Zagreba. Očekujemo ih u školi do početka nastavne godine.

Popis udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala za učenike 1. razreda nalazi se u dokumentima u privitku.

UDŽBENICI ZA ŠK.GOD. 2017./2018.

Poštovani roditelji/skrbnici,

za sve učenike naše škole su u šk. god. 2017./2018. Grad Zagreb je osigurao besplatne udžbenike. Svojim potpisom na reversu obvezali ste se iste čuvati i po završetku razreda vratiti školi. Učenici prvih, drugih i trećih razreda koji s uspjehom završe nastavnu godinu dužni su vratiti udžbenike 18. lipnja 2018. godine od 12 do 15 sati (detaljan raspored po razredima nalazit će se na oglasnoj ploči škole). Učenici četvrtih razreda dužni su udžbenike vratiti nakon završetka državne mature tj. 28. lipnja 2018. godine od 10 do 12 sati. Učenici koji će pohađati dopunsku nastavu ili će biti upućeni na popravne ispite, za povrat udžbenika će se dogovoriti s razrednikom.

Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji,

Milica Medak, dipl. ing., ravnateljica

UDŽBENICI

Odabrani udžbenici nalaze se u priloženim dokumentima. Sukladno zakonskim odredbama, udžbenici su birani 2014. godine i isti se koriste četiri godine počevši od šk. god. 2014./2015.

GLV konacni odabir.xls

« Veljača 2020 »