> Novosti
LJETNA ŠKOLA MATEMATIKE 24.8.-4.9.2015. od 9 do 12h

Prijave za Ljetnu školu matematike su završene. Prijavilo se 87 učenika prvih razreda, što je gotovo polovica upisanih. U deset dana Ljetne škole nastojati ćemo ponoviti gradivo matematike iz osnovne škole, tako da naš zajednički rad u prvom razredu započne na obostrano zadovoljstvo. S obzirom na veliki broj prijavljenih i činjenicu da će nastava ići u više učionica paralelno, predavanja će držati profesorice matematike Zlata Hržina, Vesna Gabron i Maja Zelčić. Njima će se pridružiti bivši i sadašnji učenici naše gimnazije. Veliko hvala studenticama matematike Mateji Kelava i Magdaleni Hartman te učenicima  trećih razreda Luciji Šimić, Maji Habuš, Kristini Nikolić, Patriku Vasungu, Leonardu Čuljku i Lugi Mihoviliću. Oni će svoje slobodno vrijeme zamijeniti radom u učionici. Jako smo ponosni na njih!

Posebno smo radosni što ste našu ideju o organizaciji ovakve Ljetne škole prihvatili s oduševljenjem. Evo što kaže mama M.B.: Želim se zahvaliti školi i profesorima na organizaciji nečeg ovako dobrog i korisnog kao što je Ljetna škola matematike. Nas kao roditelje i M., kao učenika, to je još više uvjerilo da smo ispravno napravili kad smo odlučili odabrati upravo vašu školu. Neprocjenjivo je  to što će djeca imati priliku upoznati  profesore, školu i njeno okruženje, buduće školske kolege, ponoviti gradivo, prije početka same nastave i bez stresa kojeg on donosi. Lijep pozdrav i ugodan nastavak ovog vrelog ljeta... :)

Veselimo se našem zajedničkom radu!

UPISI UČENIKA U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.

Poštovani roditelji/skrbnici, dragi naši prvašići,

hvala na ukazanom povjerenju koje ste nam iskazali odabravši našu školu za nastavak obrazovanja!

Na temelju javne objave konačnih ljestvica poretka učenika 11. srpnja 2015. godine na mrežnoj stranici NISpuSŠ (www.upisi.hr) učenik ostvaruje pravo upisa u I. razred srednje škole. Učenik svoj upis potvđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na UPISNICI. Upisnica je obrazac koji se ispisuje s mrežne stranice NISpuSŠ. Potpisanu upsnicu učenik donosi u Gimnaziju. Ako učenik iz oprtavdanih razloga nije u mogućnosti u propisanim rokovima istu dostaviti, dužan je to učiniti njegov roditelj/skrbnik ili opunomoćenik.

Učenici koji su ostvarili dodatna prava za upis, uz upisnicu, dužni su dostaviti i odgovarajuću dokumentaciju sukladno odredbama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole (NN 49/15.).

ROK ZA UPIS                 od 13. do 17. srpnja 2015. godine

RADNO VRIJEME UPISNIH KOMISIJA        od 8 do 14 sati

Još jednom hvala i ugodno ljeto!

OTVORENI DAN ŠKOLE

Ovako smo se predstavili na DOJDI OSMAŠ

OTVORENI DAN U ŠKOLI

u četvtak 28. svibnja 2015. godine od 12 do 18 h

Više o upisima u I. razred srednje škole na http://www.gimnazija-lvranjanina-zg.skole.hr/upisi

Svjetski dan knjige u našoj školi

Autor: Ljiljana Centrih Lovrić, 27. 4. 2015. 11:50

Čitanjem otkrivamo sebe. Spoznajemo i oblikujemo svijet.

Dan izvrsnosti u našoj školi!

Autor: Ljiljana Centrih Lovrić, 27. 4. 2015. 11:30

20. ožujka obilježili smo nagrađivanjem naših učenika koji su pokazali izvrsnost.

ZIMSKA ŠKOLA MATEMATIKE

Autor: Administrator , 1. 12. 2014. 08:00

U učionici 108 od 29. prosinca 2014. do 9. siječnja 2015. gdine.

Veselimo se druženju uz zanimljive teme i mlade i nadarene matematičare!

V A Ž N O

Autor: Administrator , 8. 11. 2007. 18:00